| Izabella312 a întrebat:

Am 18 ani si am fost vineri la un majorat. Acolo era baiatul de care am fost innebunita in gimnaziu, am ajuns sa cred ca il iubesc in clasa a 8-a. Dupa ce am terminat gimnaziul, ne-am mai vazut intamplato de catega ori. La majorat am observat ca se uita la mine insa nu am bagat in seama. A venit langa mine afara si a fumat, dupa a zis hai sa dam niste shoturi(eu de obicei nu beau deloc dar in seara aia am baut ceva). Eram amandoi ametiti. M-a luat la dans, eram singurii care dansam. Vorbeam si am ajuns sa dansam imbratisati. Cand ne-am desprins din imbratisare, a incercat de doua ori sa ma sarute. Nu l-am lasat, mi-am intors capul. Dar dupa asta, mi-a zis "da-mi te rog voie sa te sarut". Iar acesta a fost primul meu sarut, cu baiatul dupa care eram nebuna acum trei ani. In timpul dansului simteam cum isi coboara mana tot mai jos dar i-am ridicat-o si a inteles. Apoi am iesit afara, el fuma, stateam in bratele lui si m-a mai sarutat de de ori. El a plecat pentru ca mai avea alt majorat in aceeasi seara dar a zis ca se intoarce. Cand s-a intors, era beat si nu am mai vorbit. El nu m-a contactat. Eu nu pot sa spun ca sunt afectata de ceea ce s-a intamplat, dar nu inteleg de ce a facut asta. Niciodata nu s-a uitat la mine iar acum mi-a zis ca sunt foarte draguta si frumoasa. Iar la majoratul meu, mi-a placut de fotograf, care are tot 18 ani, pentru ca seamana cu el. Am dormit cu fotograful dar atat. Incep sa cred ca sunt buna doar de distractii sincer. Si de mici aventuri. De ce a facut asta? De ce m-a sarutat? Nu mai suport aceasta situatie. Imi e capul in toate partile, nu ma pot concentra la nimic. Nu mai vreau sa-l vad niciodata dar intr-un fel mi-e dor de el. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca pentru tine niste sarutari inseamna aventuri ce sa spun

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa devii pe deplin majora, nu doar ca si varsta. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare: era beat de aia a facut asta...

| Andreiu68 a răspuns:

El s-a,,folosit" de tine intr-un fel. A baut putin,, si a prins curajul" acela de a te baga in seama. Si eu cand beau am,, curaj" si ma bag in seama la club sau petreceri cu persoane necunoscute. Cum am mai spus s-a folosit seara aia de tine, au fost jucaria lui,, sexuala" sarutari, ai stat in bratele lui si te mai pipaia. Cauta doar o aventura, o experienta ca sa nu die majoratul,, gol" pentru el. Normal ca nu a mai dai nici un semn de viata si nu te mai cauta, si-a dat seama ce a facut, de rusine nu cred ca ii este sa mai dea ochii cu tine, nu te place sau placut niciodata si aici la majorat s-a terminat totul. Uital, nu e un barbat cu casa

| Mihalache_Andreea_2003 a răspuns:

Vai,ce dragut!
Stai linistita ca daca te place te va căuta