| JacksonPlimouth a întrebat:

Hei, TPU. Am atins cu degetul in gaura, dar pe ea o doare. Mi-a spus ca e virgină, e normal sa o doara + o masturbez.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal daca tu actionezi prea tare asupra himenului.

| sofisis a răspuns:

Stii ca o poti deflora cu degetul, nu? Ceea ce ar fi o mare cretinitate din partea ta. Fetele virgine NU se masturbeaza cu degete si chestii introduse in vagin, ci clitoridian.

| capoi a răspuns:

E normal sa o doara daca e virgina. Ai grija cu degetul ca se poate sa ii iei virginitatea cu degetele. De aia o doare