| EvaLove a întrebat:

Sunt fata. este normal dupa ce ma masturbez sa imi fie rau sa ma doara burta si sa ma balonez?

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Poate e din cauza alimentatieiwinking si tu ai asociat sau ai observat din intamlare balonarea dupa o maturbare sau 2. Urmareste fenomenul sa fi sigura si mai intreaba o data. Oricum like pentru cu rajul de a vb deschis despre masturbare. DE obicei la fete este un subiect taboo. BAietii vorbesc nonsalant despre asta dar fete deschise la subiect am intalnit putine si pe net si in realitate

10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E foarte normal sa te apuce si damblaua. daca te masturbezi la varsta ta!

| LeeJiEun a răspuns (pentru foxi):

Nu a zis ce varsta are

| foxi a răspuns:

Da.e posibil!

| Allrc24 a răspuns:

E periculos.Masturbarea nu e normala.Masturbarea provoaca prb de sanatate de natura hormonala.totodata are efecte psihologice.te vei simti inferior si in timp dezvolti dependenta fata de masturbare si o inclinatie perculoasa spre perversiuni.cel mai important argument este acela ca masturbarea e pacat.trebuie sa iti marturiseasca pacatul la spovedanie sa fii iertat

| doc69 a răspuns:

Nu are nici o legatura balonatul cu masturbatul gandeste-te ce ai papat

| ralusycretz a răspuns:

Depinde cat de des faci asta. daca faci asta de mai multe ori intr-o zi, s-ar putea sa fie norma. thinking

| Marsi a răspuns:

E bine viata merge mai departe cu sau fara tine...

| Marsi a răspuns:

E bine viata merge inainte cu sau fara tine...

| Moler a răspuns:

Da

| raspundlatoate a răspuns:

Da, daca ai mancat sarmale stricate inainte.