| Duutsie a întrebat:

Am mai postat cate o intrebare asemanatoare, dar pe zi ce trece situatia se schimba. Ca sa recapitulez, imi place un baiat care este cu mine la antrenamente. El mereu vrea sa joace cu mine in echipa, cand ma vede pe hol iese la mine si ma pupa pe obraz, ma ia in brate. Cand ma vede vorbind cu un alt baiat mereu se uita cu coada ochiului, iar cand colegul lui glumeste cu mine la antrenamente (luandu-ma de mana sau chestii de genul) mereu ii spune cate ceva ironic. Acum cateva zile o prietena buna l-a intrebat daca e ceva intre noi, iar el a raspuns aiurea, ceva de genul: nu e vanatoarea buna, trebuie sa schimb pusca.Are senzatia ca sunt suparata pe el de cateva zile si poate asta explica si "nu am pusca buna". Astazi, o alta fata l-a vazut ca se uita dupa mine cand am intrat in sala de sport si ma intrebase ce fac, iar dupa ce am plecat catre vestiare l-a intrebat daca ma place si el a raspuns ca doar ca amica.Are senzatia ca sunt suparata Nu stiu ce sa mai inteleg. Ori este timid, ori chiar nu ma place...

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Eu zic ca te place,dar decat sa se bage ceilalti peste voi, sa intrebe ei, mai bine ai vorbi tu cu el. Spune-i tu ca il placi, poate asa o sa-i fie mai usor sa-ti zica si el. Daca nu risti, nu castigi. happy

| Dropsyyy a răspuns:

De ce nu-l intrebi tu? Baietii(unii) tot timpul ascund asta si cred ca din cauza ca sunt timizi. Ar trebui sa discuti tu fata in fata cu el. 99% te place. Baftahappy!

| Amerilyse a răspuns:

Eu cred ca te place...Dar ar trebui sa incerci sa il intrebi tu...nu alte persoane.big grin

| AlexandraaaaaaaAlle a răspuns:

Se comporta frumos cu tine, este amabil ..cred ca te place. Tu il placi? Ei bine daca da, eu zic sa actionezi. Vorbeste cu el sa vezi pana unde duce discutia ..nu stiu gaseste tu niste subiecte. Si dupa o sa-ti fie mai usor sa vezi daca te place.