| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor eu cu prietena mea vream sa facem un film a-l punem pe yotube si nu stim cum sa se numeasca vrem sa filmam prin oras va rog ideii ceva? cel mai bun raspuns primeste funda love struck(scuze categoria)

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Pai daca vreti sa faceti ceva, faceti ceva original ideea sa fie a voasta si faceti ceva ce va caracterizeaza, totul sa fie 100% a vostul, atunci o sa fiti apreciati la fel si filmul vostru.Succes!

| VampireBlood a răspuns:

Daca apareti si voi cu gesturi tandre poti spune indragostiti in...(respectivul oras) si o paranteza cu numele vostru, sau porecle

| ixiHida a răspuns:

Inseamna ca sunteti nebune...