| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutorul vostru, peste cateva zile este ziua prietenei mele, si cred ca suntem impreuna de 1 luna aproape, din pacate e o relatie de la distanta deocamdata, si nu stiu ce sa-i ofer de ziua ei,. chiar o iubesc, ne-am scris 'te iubesc' doar prin scris pana acum, Multumesc sper sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| CristinaDanciu a răspuns:

Dacă tot e o relaţie la distanţă, scrie-i un mesaj frumos. Scrie un aşa-zis "roman" în care să-i spui cât de mult înseamnă pentru tine. Poţi face un videoclip, pune-ţi imaginaţia la încercare!
La mulţi ani din partea mea şi să vă ţină în continuare!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand ai putea sa o vizitezi si sa i iei ceva simplu dar cu semnificatie. O rama de exemplu pe care sa scrie Love si sa pui o poza cu voi doi

| Erduhan a răspuns (pentru anonim_4396):

Umm nu am cum sa o vizitez e prea departe.

| Kenya a răspuns:

Fa-i un videoclip cu tine in care ii urezi la multi ani happy

| madalinamadu a răspuns:

Ai putea să faci un video în care să îi spui ce simţi pentru ea.

| Erduhan a răspuns:

Mulumesc mult pentru raspunsuri!