| Pyskiss a întrebat:

Am niste intrebari. 1. Ce ar crede prietena mea despre mine daca ia`s zice sa-mi dea id si parola? 2. Daca nu ar vrea sa mi`l dea inseamna ca ascunde ceva, sau ii ceva? 3.credeti ca ar fi o idee buna sa fac pe prostul sa o sun sa ii zic ca is prin oras si sa ii zic ca am pe id meu o convorbire si am nevoie sami dicteze urgent, si sa ii dau id si parola mea? 4. Daca ar avea id meu ar intra la convorbirilaughingNu de alta ca ea ma facea gelos. si daca da de ceva convorbiri, bine cu prietene bune doar atat, dar vorbesc in gluma ele cu mine. ar fi geloasa? dau fundoi?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un copil care se joaca doartongue Sa ii ceri parola? De ce vrei sa intri in intimitatea ei asa mult? Nu ai incredere in ea? Daca nu ai incredere in ea de ce mai stai cu ea? Nu inteleghappy Cand celuilat nu ii acorzi libertate, si-o doreste mai mult. Daca tu o constrangi sa iti dea parola, sa ii dai parola, PIN-ul etc. (prostiile societatii) nu faci altceva decat sa o fortezi sa te insele si sa caute un tip care nu e pentru ea"inchisoare". Lasa-i libertate, traieste-ti prezentul, nu te mai tot gandi ce se va intampla maine daca...

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Din cate spui tu, voi nu aveti nici cea mai mica incredere unul in celalat. Ori o relatie se bazeaza pe incredere!

| Juliiee a răspuns:

1/2.Daca nu are nimic de ascuns ti le-ar da linistita. 3. Poti sa-i propui sa-ti dea ea parola de la id ei, in schimb i-l dai si tu, daca nu accepta, da ar fi o idee bunicica si a tahee hee. 4.Da, logic ca ar intra... daca tine la tine ar fi geloasa, depinde si felul in care vorbesti tu cu "prietenele acelea bune". happy

| DrunkenRat a răspuns:

Parola este ceva confidential. Nu inseamna ca nu are incredere in tine daca nu o da, pur si simplu fiecare om are lucruri pe care le pastreaza pentru propria persoana. Ai putea totusi sa o intrebi, dar daca refuza sa iti ceri scuze politicos si sa nu insisti prea mult pe faza asta.

| John19 a răspuns:

Nu-i cere parola...i-ai incalca dreptul la intimitate, si in plus n-o sa-i vezi conversatiile pentru ca se salveaza in calculatorul ei de acasa, deci n-o sa rezolvi nimic.