| Yoyo7949 a întrebat:

Hei TPU...am o intrebare.Cand am facut dragoste prima data cu iubitu meu mi-a curs sange da nu foarte mult, si acum, desi sunt la al doilea/al treilea contact inca mai imi curge putin.Imi puteti spune oaree de ce?big grin

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil ca himenul sa se fi rupt doar partial. Oricum, nu e foarte normal si iti recomand sa grabesti un pic primul consult ginecologic. Ar trebui sa-l faci in prima luna de la inceperea vietii sexuale, dar te sfatuiesc sa te duci cat mai repede pentru a te asigura ca nu sunt probleme.

| EdwLo a răspuns:

Aproximativ... 80 ron. Aproximativ, acum fiecare cabinet are preturile lui. altele sunt cu 60 de lei, altele cu 120. depinde.

| christinebubu a răspuns:

Nu e nicio problema.
e normal ca la primele contacte sexuale sa mai ai dureri si sangerari minore.
PROTEJATI-VA
in legatura cu medicul, pune-ti bani amandoiwinking

| Yoyo7949 explică:

Problema e ca mama nu stie ca mi-am inceput viata sexuala.Mi`e frica de reactia ei, si la doctor daca ma duc sa imi iau trimitere sunt sigura ca ii va zice mamei cu prima ocazie.Si nu stiu cam cat m`ar costa o consulayie la un cabinet particular.Imi poate careva zicebig grin:*