| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare! Deci dupa ce fostul s-a despartit de mine s-a intors si eu l-am refuzat( ne trebuia o pauza). El s-a comportat urat cu mine vreo saptamana dupa 2 m-a ignorat si de acum a inceput sa se comporte foarte frumos cu mine. Se pune langa mine ma intreaba ce mai fac si de astea. Prietenul lui care e si prietenul meu m-a intrebat ce zic de o impacare cu fostul.Eu am zis ca nu iar chiar in acelasi timp el flirta cu o fata cu care ma facuse geloasa de o multime de ori inainte pentru ca eu mereu am avut in minte faptul ca el o place. Cand a vazut ca am zis nu prietenul lui a zis uite la porumbeii aia doi. Eu am zambit si cam atat si el a vazut ca nu reactionez si a zis ca el nu o place si ea nu il place. Ce parere aveti din ce am spus? El chiar o place pe aia? Ofer funda va multumesc tuturor!

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ăla îşi bate joc de tine şi pe tine te interesează dacă o place pe tipa? De asta suferi tu în "dragoste".

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mai da-i o șansă si daca a mai călcat pe bec îl lași si gata, nu te tot complici atât.

| Zabbyel a răspuns:

Din moment ce-a vrut sa se impace cu tine, cum ar "putea" s-o placa pe aia, a? N-o place! pe tine te vrea happy

| Phini a răspuns:

Ce *** te mai intereseaza daca o place sau nu... lol ce intrebari frate. chiar nu-ti dai seama ca isi bat joc de tine si fac misto? xD
Unii isi merita soarta...