| Andreea_Andreea_2000_YcxA a întrebat:

Am o intrebare laughing E vorba despre un baiat. Acum o luna si ceva ne-am despartit deoarece a fost foarte gelos pentru ca vorbeam cu prietenul sau cu care ma intelegeam super bine. Si de o vreme ma tot inteleg cu fostul, vorbim si imi da like si comm la poze cu *frumoasa* si de astea. Sunt sanse sa mai simta ceva pentru mine? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Eu te-as sfatui sa incerci sa-l uiti definitiv si sa fii multumita ca ai scapat de o persoana posesiva, alaturi de care nu ai fi avut o viata linistita.Tu poti face ce doresti sau ce te indeamna inima insa nu uita ca unii oameni mai au si creier/minte prentru a gandi rational. Iti doresc doar binele. Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Tu acum cu cine esti?

| RAY a răspuns:

Jocurii de copii mici, ati luat vacanta la gradinita?

| Dariusuu a răspuns:

Sunt. Dar sunt şanse să şi vrea numa să-şi bată joc de tine.

Păi vezi ce vrea de la tine