| anonim_4396 a întrebat:

TPU vreau sa ma ajutati si pe mine cu o problema. Dau funda. Eu m-am despartit de prietenul meu acum o saptamana. Relatia noastra a durat 2 luni si el tinea foarte mult la mine dar ne-am despartit din cauza lipsei de comunicare dintre noi; dupa ce ne-am despartit am aflat ca eu am fost prima prietena. Am vorbit ca ramanem amici dar noi nu vorbeam deloc nici pe mess, nici pe facebook pana m-am gandit eu sa intru pe el dar am vorbit normal ca si cum as fi vorbit cu un amic si el a vorbit la fel cu mine. Mai pe seara am pus o poza pe facebook in care eram cu un baiat(e doar un amic) si el a doua zi a inceput sa ii lase un comm unei fete zicandu-i ca e frumoasa si de obicei el nu lasa astfel de comentarii fetelor.
Problema este ca nu stiu daca a facut asta pentru ca era gelos pentru poza care am pus-o pe fb sau doar pentru a arata ca asa cum eu trec peste poate sa treaca si el.

Răspuns Câştigător
| Ana_2574 a răspuns:

Sunt sanse de 70 la suta sa fie gelos adica pe bune...imediat dupa ce ai pusa poza...crede-ma ca e gelos

| Elena11 a răspuns (pentru Ana_2574):

Sper sa fie asa si ca o sa vrea sa ne impacam happy funda :*

1 răspuns: