| Tetsgaw a întrebat:

Am o întrebare în special pentru femei
Ce va interesează cel mai mult la un bărbat pentru a deveni iubitul vostru : inteligenta, umorul, averea statutul social sau înălțimea?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Strict din ce ai enumerat as alege umorulwinking.
Prietenii stiu de cewinking.

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Alina zau ca ai sta cu un pitic comic fata de un barbat inalt care sa isi ofere protectie? de inteligenta nu vorbim, un barbat inteligent nu ar fi sclavul unei femei

16 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

1. Inaltimea. Am o problema

| Tetsgaw explică (pentru sweetys):

Ești o fată înaltă? Sper sa nu te deranjeze întrebarea happy

| sweetys a răspuns (pentru Tetsgaw):

Nu ma deranjeaza happy la 1.80 eu zic ca sunt inalta in comparatie cu baietii cu care am fost. Adica ori erau de aceiasi inaltime ori mai scunzi sau foarte putin mai inalti. Mda se pare ca raspunsul anterior nu mi s-a postat tot

| Freya1 a răspuns:

Inteligenta si umorul daca e sa aleg din cele enumerate de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligența.

Răspuns utilizator avertizat
| Againrip a răspuns:

Daca o femeie are penis sincer alt ceva nu mă mai intereseaza.

| iuua99 a răspuns:

Sincer asta e strict parerea mea ...pentru mine un baiat ca sa ma atraga nu trebuie sa fie bogat ..inteligent cu nu stiu cate studii superioare.e important sa ma inteleg bine cu el si sa ne sprijinim reciproc si cel ai important este sa fim sinceri unu cu celalat.

| DonGiani a răspuns (pentru iuua99):

Asta rezulta ca nu ai un iubit laughing)) Am dreptate? Nu te supăra, glumescwinking

| iuua99 a răspuns (pentru DonGiani):

Ba din contra persoana de care am spus cum sa fie este chiar viitorul sot!

| DonGiani a răspuns (pentru iuua99):

Atunci îți urez casă de piatră, sincer happy

| Tetsgaw explică:

Încă aștept păreri happy, sunt curios

| RAY a răspuns (pentru Tetsgaw):

Atractia fizica nu noi o decidem, ce o sa citesti aici e egal cu zero fata de realitate

| Tetsgaw explică (pentru RAY):

Poate ca da, dar nu e totul bătut în cuie, exista bărbați scunzi sau bărbați urâți care au reușit sa își facă o familie. Poate în unele cazuri atracția asta fizica devine mai redusă

| RAY a răspuns (pentru Tetsgaw):

Din pacate ti au transmis genele mai departe