| KaterinaAnonimoskvici a întrebat:

Am o intrebare, logic! Imi place un coleg de clasa, adica imi place de cred ca m-am indragosotit.Si faza e ca nu sunt sigura ca si el ma place.Ne intelegem bine, ne privim prin ore, radem, mergem impreuna acasa, imi spune lucruri adica probleme de ale lui, una-alta, si pana intr-un punct credeam ca ma place, doar ca acum vreo 3 zile, a inceput sa-mi zica de o fata e prietena lui, dar nici o saptamana n-au de cand sunt impreuna.Eu as fi inteles ca tine la ea, doar ca ea e cu 3 ani mai mare decat el! Si niciodata nu mi-a spus ca o iubeste, doar ca arata bine, etc.Stiu ca sunt poate sute de intrebari asa, dar irositi-va 5 minute si pentru mine, va rog. Funda la cel mai ajutator raspuns.Mersi.

Răspuns Câştigător
| Kid_2271 a răspuns:

Mah in viata nu trebuie sa astepti momentul potrivit ca til va fura cel ce nu asteapta asa ca pot sa zic ai facut o mica greseala dc nu i.ai spus ce simti pote simtea si el acelasi lucru daca nu ramneati buni prieteni asa ca vezi ce face cu fata aia si nu astepta momentul potrivit ia-ti inima. n dinti si zii asta e sfatul meu fa ce vrei succes!big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cutit a răspuns:

Toti tipi in ziua de azi le plc fetele care arata bine ( sani mari; cur etc)Si mie imi plc de un tip si are ochi albastri si e vedeta in sch ( adica toate fetele il stiu ) si are prietena cu cativa ani mai are ( el are 13) vb cu el la tel, pe mess, pe skype, in pauza vb cu el si intr'o zi mi-am fc curej si i'am zis ca imi plc de el; prietenia noastra nu a fost afectata; si majoritatea copiilor din cls imi zic ca ma plc pentru ca in ore se uita la mine, ma ia in brate, m'a pus de cateva ori sa il sarut pe obraz etc. Incearca si u poate merge. Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce iti zic eu intr-o zi asa mai libera cind parintii tai iti dau voie sa iesi in oras cauta si tu asa un loc mai romantic si spune-le acolo ca o masa pentru doi oameni sa fie ocupata apoi poti dupa ore sau mai stiu si eu cind doresti tu intreaba-l si roagal pina ce iti va spune da sa mearga cu tine intr-un loc da nu-i mai spune si tu cai cam romantic ok si ajungiti acolo va mai luati cu una cu alta si vezi si tu momentul potrivit sal intrebi daca are sentimente serioase de fata care ai zis tusi daca iti va rraspunde pentru ce tie sa aflii tu treci peste asta si intreaba-l si zii sati zica serios daca te place daca se va ride nu-i trage atentii cam explica-i si tu cind cum ai inceput sal placi ce ti-a placut la el si pina la urma sa vezi ce ti va spune da spune-i si tu ca il placi zi-mi apoi si mie ce ta zis acesta e raspunsul meu o tipa de 9 ani care invata la singera la liceul teoretic alexandru ce bun