| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg de antrenament care in vacante face antrenament cu grupa noastra.Si mai mereu se leaga de mine si noh si eu ma leg de el dar is puitn mai sadica.Imi fura adidasi uneori, cand mergem acasa imi ia bicicleta(ca eu merg cu bicicleta), ne intelegem f bine si radem multhappy. Oare ma place putin ca eu il cam simpatizez?hee hee

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Eu cred ca da, si inca mult. Da-i de inteles ca-l placi si tu, sau spune-i! Bafta!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cred ca el te place, si de aceea tot timpul te tachineaza, se baga in seama cu tine, iti atrage atentia prin tot felul de gesturi.

| ralucagld a răspuns:

Cel mai bine este sa-l intrebi happy