| TheNicool a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.Este un baiat cu care am avut o relati in trecut, si acum doreste sa fim din nou impreuna.Si eu mi-aa dori asta dar..cred ca el doar vrea sa profite de mine.Adica mi-a trimis un mesaj in care a zic ca tine la mine si ca ar vrea sa face sex dar nu stiu daca vrei, iar dupa a pus 'intrbarea te superi?'De atunci nu am mai vorbit cu el 2 saptamani, iar acum adica zilele astea o sa ne intalnim. Ce credeti chiar tine la mine sau doar vrea sa se culce cu mine?

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Daca tinea cu adevarat la tine nu te lua cu ` as vrea sa facem sex `... nu sunt eu in masura sa dau sfaturi, dar dupa ce o sa ii zici ca inca mai ti la el atunci o sa inceapa sa se joace cum vrea el cu tine, sa faca tot felul de chestii care sa te faca sa te apropii din ce in ce mai mult de el pana isi va atinge el scopu` straight face... Dupa parerea mea nu ar trebui sa ii mai dai acceasta sansa, oricum, sa alegi cu sufletul, nu ca te obliga el sau de teama ca se va supara pe tine
Mult socces :* si eu vreau sa aflu cum s-a terminat

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu mesajul respectiv, el a incercat sa-si asigure o partida de sex.
O sa va intalniti si tu o sa te gandesti ca ai vrea sa te iubeasca si el se va gandi cum sa te duca mai repede intr-un pat.
Regret ca te dezamagesc, dar uita-l.

| AlessiaRebecca a răspuns:

Vrea doar sa profite de tine, te asigur eu!

| Danu6ka a răspuns:

Vei faceo prostiedaka vei ieshi cu el...

| SOoare a răspuns:

Iti dai seama daca tine la tine dupa faptele lui. (de exemplu daca vorbeste frumos, daca nu te insala, daca nu te minte etc). Acum depinde si de varsta pe care o aveti... poate chiar se simte atras de tine si vrea ceva mai mult sau poate vrea doar sa fii una dintre cele ce au fost in patul lui.
Eu zic sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu el sa ii spui sa nu se joace cu sentimentele tale pentru ca tu chiar tii la el si sa te convinga ca merita. Sper ca ti-am fost de ajutor, te-as ruga sa-mi trimiti un mesaj si sa-mi spui ce s-a intamplat. Ms, pa-pa!

| Boyka95 a răspuns:

E clar. doar sex vrea. mai bine nu te mai intalnii cu el, ca nu merita!

| Gabitssaaa a răspuns:

Atunci cand un cuplu se desparte se zice ca unu din ei nu a dat cea vrut celalalt..si daca asta vrea sa va impacati pentru. sex!? thinking Inseamna ca 1. nu se mai uita nici o fata la el oh go on 2. te vrea cu adevarat inapoi 3. chiar vrea sa profite de tine straight face Deci mai bine totusi v-ati intalni ca asa puteti avea o conversatie despre voi straight face ce vreti voi doi cu adevarat "thinking nu stiu vezi ce faci..ascultati inima happy Fundita :* puppy dog eyes