| IceKitty18 a întrebat:

Hei TPU, am o mica nelamurire. In timpul actului sexual sau chiar cand ma masturbez am observat ca imi curge un lichid alb si gros, seamana la fel ca o sperma. Ma poate lamuri cineva ce e defapt acel lichid si de ce vine? Prima data am crezut ca a ejaculat el in mine, dar dupa cateva zile cand m.am masturbat tot asa a venit si eram singura. Mersi frumos

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Unele fete produc o cantitate foarte mare de secreție a glandelor Skene în momentul și pe durata excitației sexuale maxime. Ești una dintre acestea. Bucură-te!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate este rest de la sperma lasata de iubitul tau la ultimul act sexual.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu nu e sperma. Doar barbatii au sperma. Acel lichid daca cred ca este lubrifiantul natural secretat de vagin. Daca il ai in cantitati mai mari inseamna ca te lubrifiezi destul de bine. nu i nimic neobisnuit.winking

| TheCuriousMonkey a răspuns:

E un lichid care îţi curăţă vaginul.

| IceKitty18 explică:

Nu e lichidul acela incolor pentru lubrifiere big grin de aceea intreb

| IceKitty18 explică:

Curge doar dupa actul sexual sau masturbare...

| Hateface a răspuns:

Ma mira faptul ca nimeni nu ti-a raspuns corect, te-ai fixat pe ceea ce a spus mihai, pentru ca ti s-a parut inteligent ceea ce a spus. Sa te lamuresc repede, ceea ce tu ai se numeste "Candidoza vaginala" un lichid alb, gros, si cu mirosuri neplacute, uneori poti avea si mancarimi, e o infectie vaginala, prietena mea are aceiasi problema si foloseste un tratament, sfatul meu e sa te duci la un doctor si sa-ti prescrie tratamentul necesar.

| ArizonaLover a răspuns:

Acel livhid curge la orice fata cand se excita... faci dragoste si nu stiai asta... Este orgasmul