| Lucius09887 a întrebat:

Am inceput sa ma mastuebez acum 2 anj, din penis mi.a curs la un moment dat un pic sange cand m.am masturbat de cateva ori, iar de atunci pur si simplj imi curge un lichid alb, nu seamana exact cu sperma. Mai sunt virgin?

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Ești si vei fi mult timp de acum încolo.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-ai rupt atisoara aia de pe penis, cred ca sperma e pana la urma... nu stiu daca sunt motive de ingrijorare... la mine s-a rupt cand eram micut, ma zbenguiam peste tot laughing

| BountyWG a răspuns:

Serios? Chiar esti penibil. Cum sa nu mai fi virgin ma? laughing