| anonim_4396 a întrebat:

Am o noua prietena care e foarte faina, doar că mai am și o problemă nasoală. De multe ori când mă atinge mi se scoala și e destul de greu sa ascund erecția... Încă nu știu dacă a observat. Cum sa fac sa stea șarpele cuminte până când e chemat la datorie?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Este ceva normal ce ti se intampla. Daca tot insista sa te excite, poate vrea sa vada sarpele din pantalonii tai. Nu mai astepta si arata-i cat de mare este capul sarpelui.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Încearcă sa te gândești la ceva nasol când te atinge sau nu te mai lasă așa purtat de val.