| pentagon99 a întrebat:

am o problema, acum 14 sapt. am intalnit un tip foarte dragut insa e genul acela de baiat ce crede ca fetele ii sunt la picioare, si dupa ce ne-am mai intalnit de cateva ori...m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si i-am zis nu, si acum ma dispera cu telefoanele si declaratiile si incep sa il plac...ce sa fac?

4 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

laughing ai facut bine tocmai ca nu ai incercat tu sa-l atragi. asta asteapta orice baiat. o fata pe care sa o vaneze. poti sa te mai vezi cu el si sa fii amabila si draguta, dar si sa-l pisti din cand in cand cand sare calul. o sa fie bine daca stii cum sa-ti joci rolul.

| SimonaQs a răspuns:

Nu sta cu el... Te duce de nas prin declaratiile alea. Dar daca esti desteapta poti avea si o relatie cu el numai daca stii cum sa iti joci rolul.

Pa Pa :*

| JustRoxanne a răspuns:

Fa ceea ce simti!winking

| boogbv a răspuns:

Indiferenta doare, dar e al dracului de buna!