| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema... acum ceva timp am incercat sa ma masturbez. O prietena mi-a zis ca cea mai usoara si eficienta metoda este cea cu perna sau cu plapuma. Si am incercat. De mai multe ori. La inceput a fost placut insa pe parcurs m-am obisnuit si orgasmul nu mai este atat de intens. Asa ca am zis sa schimb tactica. Insa nu pot anunge la orgasm nici cum. Am incercat si cu dusul dar nu am putut s-o duc pana la sfarsit. Ce sa fac? Cum sa mai incerc?

10 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu mai incercao.0.chiar trebuie sa faci asta daca nu are nici un efect? Unii baieti se trezesc dimineata cu patul ud si o au ...cum o au, la tine se intampla asta, uneori? ca daca nu, iti zic eu nu mai incerca, ai sa iti gasesti si tu candva o fata si atunci vei ajunge la orgasm, sau uitate la un film porno in timp ce iti faci laba si poate merge.Bafta

| Andreeac33 a răspuns:

Stai pe burta si cu fundul in sus si atinge-te cu delicatete.Sau stai pe spate cu ochii in tavan si atinge-te din nou.Sau freaca-te de pat si o sa simti ceva, ceva. big grin

| elena04 a răspuns:

Ce e asa frumos in masturbare?
mai bine inceteaza cu aceasta chiestie si stai cuminte happy

| ElyNix23 a răspuns:

Hei.
Lasă masturbarea. Atunci când vei avea un prieten chiar nu o vei mai duce la capăt niciodată.
În plus, ești atât de disperată după orgasm? Sfinte Sisoe! Găsește-ți un băiat care să ți-l provoace, nu tu singură. E o chestie penibilă.
oricum, succes.

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Nu te lua de Niuntzi, este rezervata pentru pustnicul cu dinte de casmir, cu aur in gura si un ochi de sticla.Bafta oricum, iubito cartofior(am scris asa cu un scop, PACATOASOO) :*:*:*:*:*:*:*. P.S.:Sunt culta!

| DjMinnie a răspuns:

laughing))))) LOL

| DjMinnie a răspuns:

Cica sa te freci de pat laughing)))))))))))

| carmen11 a răspuns:

Incearca cu un morcov! laughing)

| CrowleR a răspuns:

Incearca sa te uiti la cateva "filme porno" inainte. Apoi incearca sa te masturbezi, vezi daca iese cevawinking!