| DubiiDumm a întrebat:

Hei, TPU. am o "problema" :d. acum vreo saptamana mi-am inceput viata sexuala. faza e ca inainte aveam un ten curat. acum au inceput sa imi apara cateva cosuri, am vreo 3 pe barbie si cateva pe nas straight face nu le suport, sunt chiar destul de mari si arat ciudat, ba chiar imi e rusine uneori sa mai ridic capul. stiu ca nu e asa mare chestie dar ce ar trebui sa fac sa imi dispara? ce crema imi recomandati? nu vreau sa astept sa imi treaca de la sine, pentru ca probabil o sa imi mai apara. dau funda, multumesc :3

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Foloseste "zineryt" cu incredere si o sa-mi multumesti mai tarziu. Functioneaza 100%! Daca ti-l prescrie medicul de familie, e gratis daca nu costa 30-40 lei!

2 răspunsuri:
| Mirke a răspuns:

NU GLUMESC, urina are un efect antiseptic si dezinfectant (se folosea si pe rani) si ajuta la acnee, te speli cu urina ta proaspata, o lasi cateva minute apoi te speli cu apa pe fata, nu o sa stie nimeni nimic, fosta mea prietena mi-a povestit ca asa a scapat de acnee in liceu.

| Mishelle060612 a răspuns:

Cosurile apar de la pubertate, corpul tau trece prin niste transformari!