| Anonimatha07 a întrebat:

Hei tpu...am o problema. Iubitul meu și-a dat drumul intr-un șervețel, iar eu după câteva minute am atins de mai multe ori servetelul...iar după o ora sau mai mult de o ora am fost la baie sa-mi fac nevoile și am uitat înainte sa ma spăl pe mâini. Și acum mi-e teama ca poate am atins pe acolo și ca am rămas gravida. Menționez ca când s-a întâmplat acțiunea eram in prima zi de fertilitate

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si tu de ce ai atins servetelul? De curiozitate, sa vezi cum inoata mormolocii? Of, ce generatie!

| RAY a răspuns:

Vesnica intrebare tampita, iubi s-a sters de servetel iar eu l-am atins voi naste un pachet de servetele, intrebari tampite si lipsite de ratiune umana

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate exista si posibilitatea ca pe degetul tau sa fi ajuns vreun amarat de spermatozoid exista insa intr-o EXTREM de mica masura. Pe de alta parte, datorita faptului ca probabilitatea de formare a sarcinii in prima zi a perioadei fertile este de sub 10% si asta doar atunci cand sperma este ejaculata in vagin, reiese ca in cazul tau ingrijorarea ta este cu totul nejustificala, fiind si ilogica si irationala. Sanatate!

| ywar a răspuns:

Auzi, dar de ce nu si-a dat drumul in gura la tine? Sigur, sigur, ai fi pus intrebare pe TPU: daca inghit, raman?

| Anonimatha07 explică (pentru ywar):

Faza e ca el nu mi-a zis nimic și fix când m-am oprit și a dat drumullaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca cand s-a intamplat actiunea... Grele limba romana. Pe de alta parte, daca ai atins servetelul cu cel putin doua degete, sansele sa ramai insarcinata sunt de 99, (3) la suta. Succes!

| Bernardus a răspuns:

Da, iubitul tau e extraterestru si spermatozoizii lui se teleporteaza

| RoxanaTha a răspuns:

Exista sanse, trebuie sa astepti sa ti vina menstruatia. Daca nu ti a venit menstruatia, atunci ar fi bine sa faci un test de sarcina, sa fi mai sigura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoxanaTha):

Sa fii, nu sa fi.