| misscandy12 a întrebat:

am o problema, si nu prea stiu cum sa o rezolv, de cateva zile am inceput sa tin la un tip de pe facebook, nu il cunosc nu l-am vazut niciodata, prietena mea il cunoaste de cand e mica, a fost prima ei dragoste si il iubea foarte mult, am senzatia ca si acum simte ceva, ea l-a intrebat daca ar vrea sa se intalneasca cu noi cu ea si cu mine, am vorbit si eu prin mesaje putin cu el si de cateva zile ma tot ciupeste pe facebook, e foarte dragut, acum seara am vorbit cu el mai mult mi-a povestit multe si m-a facut sa rad, va rog ajutati-ma cu 2 lucruri
1. Ce credeti despre el am sanse?
2. Daca aflu ca prietenei mele ii place inca de el, si lui ii place de mine nu de ea ce sa fac? Helppuppy dog eyes!

5 răspunsuri:
| cosminnnellu a răspuns:

Aoleo e grav in primul rand ca nu ai cum sa ti la cineva daca nu l-ai vazut niciodata in viata ta asta e clar cel mult te simti bine cand vorbesti cu el o mica atractie,dar pana la a tine la el mai e mult, apoi sa iti raspund la prima intrebare, noi nu il cunoastem pe el sa iti zicem daca ai sanse cu el sau nu, tu esti singura care trebuie sa isi dea seama de asta propunandu-i sa va intalniti, oricum ai nevoie de prietena ta trebuie sa vorbesti mai intai cu ea ii spui ca iti place de el si daca doreste sa te ajute sa va intalniti odata toti 3 sa va faca cunostinta dupa care la urmatoarele intalniri sa iesi doar tu cu el si in sfarsit sa iti raspund la a doua intrebare daca afli ca prietenei tale ii place de el clar renunti la el pentru ca sunt de parere ca baieti pentru tine mai sunt pe lumea asta, dar prieteni adevarati gasesti mult mai greu bineinteles si ea trebuie sa faca sacrificiul asta pentru tine si sa renunte la el, sper totusi sa nu se ajunga aici si prietenei tale sa nu ii placa de el si sa te ajute sa fi cu el multa bafta

| BonneLess a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic despre convorbirile cu necunoscuti pe net. Spune-i ca ai vrea sa il vezi si in realitate si prima data cu prietena ta. Daca vezi ca ii place de tine si nu vrea sa porfite ai putea sa il faci de iubit chiar daca prietenei tale ii place de el, pana la urma ce a fost in copilarie lasam deoparte. Daca nu este serios si are alte intentii sufla-l prietenei tale.
Ai grija!

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad327 a răspuns:

Intalnestete cu el si vezi tu

| nicujoker a răspuns:

Eu cred ca intai sa vezi cum va intelegeti fata in fata si dupa sa pui problema asa parerea mea