| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Sunt cu cineva de 4 luni si pana saptamana trecuta totul era ok! De cateva zile parca totul s-a schimbat, il simt mai rece si mai distant. Faza e ca sta departe de mine si ne vedem foarte rar dar pana acum asta nu a fost o problema. L-am intrebat daca vrea sa ne despartim si mi-a zis ca nu vrea asta! Ce s-a intamplat? Ce as putea sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| SeeDifference a răspuns:

Invita-l in oras si lamuriti lucrurile. Poate trece printr-o perioada mai grea si tu trebuie sa ii fi alaturi.
Il intrebi tu atunci ce si cum.

1 răspuns:
| ClauA17 a răspuns:

Poate are pe altcineva dar vrea sa mai continue si cu tine. intreaba-l ce are si incearca sa-l intelegi si sa discuti cu el. poate are o problema sau ceva, daca te iubeste cu adevarat o sa iti spuna.