| mataiibine a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare. ce inseamna daca pe iubitul meu il mananca capul penisului? am facut dragoste si cu prezervativ si fara si tot il mananca. nu stiu ce sa cred. este normal? sfatuiti-ma cum puteti happy va rog ajutati-ma. dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Nu e normal, ori nu are o igiena corespunzatoare ori are vreo infectie.
Daca in caz are o infectie automat ti-a transmis-o si tie.
Mergeti impreuna la medic.

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Exista o situatie in care secretiile vaginului tau sa aiba un ph mai mic (acid), si asta sa irite cocoseii mai sensibili. Dar atunci nu se explica de ce l-ar manca cand face cu guma pusa.

| buzeduulci a răspuns:

Felicitari, ai luat si tu boala lui.