| andreeabia16 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum este la primul act sexual când cineva îți introduce penisul în vagin prima dată? adica cum se simte? intreb asta pentru ca sunt virgina, si inainte de a face asta vreau sa ma informez.

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Te dor toate, daca baga si adanc si o are si mare - not good at all prima oarawinking
Dupa... e binewinking de tot.

| 6Antonio6Anto6 a răspuns:

Prima dată o să te doară puțin când se rupe himenul și o să curgă puțin sânge dar, după ce trece durerea vine plăcerea! happy

| panann a răspuns:

Depinde de marimea penisului partenerului tau si de cat de bine te " uda" inainte, prima data e mai greu ca dupa doar te jociwinking