| sfrimed a întrebat:

Fetelor, ce simțiți prima dată când simțiți capul penisului în vagin? Ce senzație simțiți în momentul în care un bărbat își introduce penisul la voi în vagin?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mă gigele mă lasa fetele in pace nu pune asemenea intrebari deoarece nu o sa i ti raspunda, acestea sunt intimitati si nu se vor discuta pe TPU.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu simtim nimic, daca este doar capul penisului.
Trebuie sa intre tot si sa stie sa danseze inauntru, ca sa simtim ceva.

| sfrimed explică (pentru Violleta2022):

Ok, am înțeles, dar ce simți tu, doamna Jasmina când penisul bărbatului tău intre în vaginul tău? Dacă-mi vei descrie în linii mari ce simți tu, ca femeie, când faci sex, fizic vorbind (senzația aceea din timpul actului sexual mă refer), îți promit că îți voi da fundița happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru sfrimed):

Eu nu am sa-ti descriu aici, nici in mare si nici in mic ce simt cand fac sex, pentru ca nu-i normal si nici indicat sa ne punem viata sexuala pe un forum online.
Vrei descriei sexuale?
Gasesti cu miile pe siteurile pornografice!

| Corcodusoi a răspuns:

Senzatie de tanc

| Gigelfermecatorul a răspuns:

Daca ai un urs panda te rezolva repede