| UnCopilNormal a întrebat:

de ce atunci cand ai placeri cu un baiat [sarut, imbratisari, etc], nu in pat, simti cum la "partea femeiasca" te bate ceva. adica gen "pulsul inimii". Va rog seriozitate! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dee_9331 a răspuns:

Se numeste excitare(a provoca (prin mijloace fizice, chimice sau biologice) intrarea in actiune a unei celule, a unui tesut sau a unui organ; a atata, a intarata) happy. Este un lucru normal, tuturor ni se intampla.

5 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Te exciți.

| h3r a răspuns:

Buna. Pentru ca acel baiat te atrage fizic si te excita, iar "partea" respectiva vrea mai mult.

Take care.

| stef112 a răspuns:

Nu stiu dar se simte si la baietii. cel putin la mine...

| elenusa12 a răspuns:

Nu stiu, o fii extazul de a fi cu iubitul.

| JustDoIT11 a răspuns:

Asa se excita fetele laughing