| Biasweetlips a întrebat:

am si eu o intrebaree :* Cum poti sa faci un baiat sa tina la tinee? Sa se ataseze mai mult asa de tine?batting eyelashes Dau funda puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| stf a răspuns:

Pai sincer in primul rand ca sa se ataseze de tine trebuie sa petreci mult timp cu el ...si ca sa tina la tine aicea depinde doar de el ...asta este adevarul.

| zeke33 a răspuns:

Pai.sincer.nu mai stiu ce a functionat de m-a convins pe minetongue... experimenteaza un pic...fa un mic joc, din care sa nu pierdeti nici-unulhappy.

| AndreRaluca a răspuns (pentru zeke33):

Smechere! uite inca un pont...baiatul trebuie sa fie super dragut si super duuulce, si sa aiba mult bun-simt!:*...si sa'i fii aproape mereuhappy