| theStar a întrebat:

Cum/ prin ce metode faci un baiat sa se ataseze, cat mai repede si de durata, de tine?

Răspuns Câştigător
| max_4494 a răspuns:

Iubeste persoana cat mai mult dar mai ales sa o convingi ca asa este!

3 răspunsuri:
| cosima11 a răspuns:

Sa fi tu insati, sa fi naturala. cred ca baietii apreciaza cel mai mult asta la o fata...[baietii cu captongue]

P. S : fara o tona de fond de ten-rimel-fard-gloss big grin

| mami a răspuns:

Money, money, money- cat de multi

| nectarius a răspuns:

Printr-o melodie cu efect emoţional puternic (dar ATENŢIE! nu erotic) pentru că va fugi de tine mai târziu dacă oferi doar această perspectivă.