| HotshotGG a întrebat:

Hei TPU, am si eu o nelamurire. Am ~1.95 inaltime si lungimea pensilui de 16cm(in erectie). Este normal?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| Octavian26 a răspuns:

laughing sunteti fun, ar trebui sa va documentati putin si apoi sa va avantati in viata sexuala (auzi sa masori penisu) cand vreodata ati auzit vreo fata ca are 15 cm adancimelaughingrolling on the floor, cel mai mare (adanc)vagin are 8 cm (in functie de partener si de intervalul dintre partidele de sex se mareste sau chiar micsoreaza) important este ce faci man cu restul de 8? ii ti de frumusete ca daca gasesti una normala si tu-l vrei pe tot in ea ai sa termini singur in baie!?!?! rolling on the floor

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

laughing), normal fata de ce? defineste normalul si apoi iti explic, penisul este un instrument pentru sex si dragoste, marimea si lungimea sunt irelevante, daca pui suflet pentru ceea ce faci.Sa tii minte asta cat vei trai!

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

Cata exercitii, repet exercitii de marirea penisului pe net, in cateva zile vei siti diferenta.( daca marimea este cea care te preocupa)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ping_Ningea_1979):

Exercitii de marirea penisului? eu am incercat si cu tractorul si tot nu a mers, atat este ata ramane, sa fiu multumit si cu cei 23cm

| danyboy02 a răspuns:

Poti incerca diferite tehnici pentru marire aici http://www.mareste-penisul.info