| alexutza222 a întrebat:

Am o problema imensa. Sunt disperata! va rog sa ma ajutati si sa nu faceti glume de prost gust sunt extrem de speriata, tremur toata! Azi am accesat de pe calc meu un site porno din greseala (deci am cautat ceva si la cautare mi-a aparut ceva pe care am dat click, dupa aia am intrat si acolo era un film porno. )calc meu s-a blocat si pe ecran scraia ceva de amenda care trebuie platita in 48 de ore si despre drepturi de autor. Sunt disperata daca af afla ai mei ar fi groaznic. Am inchis calc si l-am redescchios pe ecran a pararut aceea img le politie si scria de filme porno si minori amenda, politie, puscarie si ca ma supravegheaza, intr-un colt scria si tara si orasul (Romania si orasul din care sunt eu ).

CE sa fac? Cum pot remedia situatia fara sa afle parintii? Nu ma pricep la pc si va implor sa nu va bateti joc sunt si asa sufcient de speriata!\

Va multumesc! daca am gresit categoria scuzati-ma dar sunt disperataa!
Cum pot repara asta? fara sa afle parintii!

Răspuns Câştigător
| ProNessus a răspuns:

Da restart la pc si inainte de lansarea windows apasa constant tasta F8. Foloseste sagetile ca sa alegi optiunea safe mode with networking (dai enter pe optiune)

| alexutza222 explică (pentru ProNessus):

De unde iau safe mode si networking. Scz dar sunt varza la pc

| alexutza222 explică (pentru ProNessus):

Am rezolvat

| ProNessus a răspuns (pentru alexutza222):

Ma bucur, o zi buna! happy