| Alexfgmt321 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema, deci exista o fata pe care o plac. Dupa un timp lung i-am zis ca o plac si ea mi-a zis ca nu sunt genul ei, ce vrea sa insemne cand o fata iti spune "nu esti genul meu"? Ar trebuie sa ma las batut sau sa mai cred ca inca pot avea o relatie cu ea?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Atunci iubesti un om cand esti cu el intr-o relatie, cand il saruti, cand va acceptati cu bune si rele, cand faceti dragoste.Nu doar dupa o simpla prietenie.
Te-ai indragostit ca dracu tu de ea si ea de altul..cam asa e faza asta.Dar nu poti sa obligi fata sa te placa doar pentru ca tu o placi.

Răspuns Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ti-a spus cat se poate de clar ca NU corespunzi cerintelor pe care ea doreste sa le aiba barbatul viselor sale. Si de asemenea ca iti pierzi vremea inutil si fara rost daca vei continua. Sanatate!

| Alexfgmt321 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai da ma frt. dar o iubesc sad

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu esti pe placul ei, nu va potriviti, nu te vrea...
Ce zici mai are rost sa incerci daca nu ii trebuiesti?

| Alexfgmt321 explică (pentru Freya1):

Pai..eu o iubesc.

| Freya1 a răspuns (pentru Alexfgmt321):

Atunci iubesti un om cand esti cu el intr-o relatie, cand il saruti, cand va acceptati cu bune si rele, cand faceti dragoste.Nu doar dupa o simpla prietenie.
Te-ai indragostit ca dracu tu de ea si ea de altul..cam asa e faza asta.Dar nu poti sa obligi fata sa te placa doar pentru ca tu o placi.

| OldSoul a răspuns:

Pe scurt, inseamna ca te-ai lasat prea usor.
Pe lung, femeile vor lupta, vor jocuri, vor seductie.
Vor un timp arogant pe care sa-l urasca si sa-l iubeasca in acelasi timp, un tip activ, care sa le duca de la extaz la agonie si inapoi, ei bine tu nu esti acel tip, tu esti simplu, constant si afectuos, iar asta nu le starneste atractie.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ti-a spus ca nu o interesezi, cauta in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare mai buna e, ce ai vrut sa demonstrezi prin te plac? Sunt doar niste cuvinte, nu inseamna absolut nimic. Faptele conteazã, nu vorbele.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Ca nu te place