| JohnnyB98 a întrebat:

Daca prietena iti spune ca aproape totul depinde de tine in aceasta relatie, ce vrea sa insemne asta?
Mai tii la tine?

Răspuns Câştigător
| LoriLoL a răspuns:

Sau mai degraba este total indiferenta de aceasta relatie, n-o intereseaza

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Inseamna ca este o relatie moarta din pacate. Nu ai nevoie de cineva care cere ajutor intr-o relatie. Nu e de tine...

| LoriLoL a răspuns:

Ca este o persoana ''lenesa'' care fuge de responsabilitati si asteapta ca totul sa vina de la cealalta persoana. eventual cand ceva nu va merge va gasi imediat pe cine sa puna vina.