| Orient a întrebat:

am si eu o problema :-s din august imi place un baiat, iar lui ii placea de mine. Vorbeam pe mess, ne plimbam si ma privea destul de "intens" ca sa zic asa.Cam pe la sfarsitul lunii lui noiembrie s-a suparat pe mine si nu am mai vorbit pana pe 31 dec cand m-a chemat la petrecerea de revelion...(cam cu 2-3 zile inainte de a vorbi cu el am aflat de la prietenii lui k inca ii place de mine)
In noaptea de revelion era beat...si impreuna cu inca 2 prieteni de-ai lui s-au combinat cu niste fete(precizez ca eu nu stiam de chestia asta). Ieri am mers la locul unde s-a tinut petrecerea si erau si acele fete si numai vad ca se aseaza una la el in brate si o saruta...straight face
Intrebarea mea ebig grinaca el era beat cand s-a combinat cu acea fata(motivul pentru care s-a combinat cu ea era doar ca s-o f**a...asa mi-a spus cel mai bun prieten al lui)as mai avea sanse sa ma combin cu el?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Sburatorul a răspuns:

Sanse da, dar acum depinde si de tine daca accepti un baiat care sa te insele la fiecare betie. Iti dai seama ca daca a facut-o o data, nu o sa se opreasca.