| Fetitadinardeal a întrebat:

Am un amic de de un an si ceva si in ultimele 2 luni am inceput sa vorbim foarte mult pe mess si la scoala. Iar eu am inceput sa-l plac. El mi-a puvestit ca acum o luna ii placea de o fata dar l-a refuzat si el a fost trist o vreme. sper ca i-a trecut, oricum eu nu as vrea inca sa ii spun ca il plac.Pe mess imi pune des ":*" si >":d

4 răspunsuri:
| touran a răspuns:

Cand iti mai pune :* tu il intrebi,, cu tongue? `` sau il intrebi,, cand? `` si ..vezi atunci

| neutrino a răspuns:

Si fetele din Ardeal ar trebui sa puna clasica intrebare. O asteptam!

| WildDream a răspuns:

Doar pentru ca iti pune anumite semne pe mess nu inseamna neaparat ca te place. Asa si cel mai bun prieten imi pune multe semne din alea, ma suna cand e la servici de nu stiu cate ori, mereu vorbim pe mess, cand iese stiu cu cine si unde e ca mereu imi zice, etc.

| EdwardTeach a răspuns:

Şi crezi că dacă îţi pune " :* " şi " big hug " înseamnă că te place? Eu cred că fac asta cu 90% din prietenii mei, lol.