| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca iubesti un tigan? Care te respecta si plus ca nu se vede ca ar fi tigan?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic. daca il iubesti si el te iubeste. si eu tot cu un tigan sunt de un an. si ne intelem foarte bine.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e nimic rau, iubiti-va...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
tu crezi ca inima tine cont de etnie/varsta si conditie sociala? daca te iubeste/te respecta si tu la fel, nu-ti inteleg ingrijorarea.app cati ani aveti?
O zi frumoasa sa aihappy

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu are nimic atata timp caat nu esti rasista nationalitatea nu are nimic de a face cu relatia dintr-e voi. important e sa va iubiti sa va intelege-ti sa va respectati sa va simtiti bine imrepuna si alte aspecte de genul asta. nationalitatea chiar nu are nici o treaba cu asta. probabil ca te-a speriat cineva cu tiganii cand erai mai mica big grin ceau iubiti-va mult maxim exagerat :X

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei tiganii isi au,, legile'' lor.Romancile sunt cu greu accepate in comunitatea lor in cazul in care vrei sa mergi mai departe.

| Felys a răspuns:

Nu te amesteca in rasa respectiva, la ei femeile sunt batute si tratate precum o sluga, nu au parte de apreciere, la inceput poate se poarta frumos dar cu timpul vei descoperii si lucruri urate care te vor dezamagii

| grab a răspuns:

Nu are nimic atata timp cat nu iti aplica legile tiganesti. Mama lui s-ar putea sa aiba o problema daca ai m-ai facut sex si cu alt baiat inainte de fiul ei. just saying!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice pisica isi poate imagina ca e leu, dar tot pisica ramane...

| ceaiuldetei a răspuns:

După cum ai văzut și singurică, părerile se împart. Taberele au existat dintotdeauna. Și în familii și în lume.

Din această cauză, e bine să te gândești și să îți răspunzi ție, nu să aștepți să îți răspundă altcineva.

Nu ai nevoie de aprobarea lumii, ca să te iubești cu cineva. Pe scurt, nu mai da raportul despre persoana cu care te iubești tu, că multora n-o să le convină.

Și eu nu înțeleg un lucru: de ce ai tu nevoie de aprobarea altora? Doar pentru că sunt rasiști pe lume?

Raportându-mă la români: un bucureștean se caftește cu un moldovean, doar pentru că îi despart câteva sute de kilometri. Imaginează-ți relațiile dintre români și țigani. : )

Capul sus. Nu le pune pe toate la suflet.

Dacă tu-l iubești și el te iubește, foarte bine, bravo vouă. Nu vreau să fac alte comentarii. Succese. : )

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Vezi ca nu cumva sa te "respecte" pana la iesirea din tara catre vreun bordel in Spania/ Germania etc...am vazut destule cazuri de acest gen; daca nu am dreptate, mult succes!

| zTonia a răspuns:

Raspunsul tau aici... l-ai iubi cu adevarat nici nu cred ca ai mai fi pus intrebarea asta. Important e ca te iubeste si ca ii sanatos(daca ii)

| NoName23 a răspuns:

Vezi sa nu iti fure din casa laughing))

| Voicu_Andrei_1994 a răspuns:

Nu conteaza... daca tu il iubesti si el la fel nu conteaza ca-i roman sau tingan conteaza ca exista dragosta ...Nu are nimic

| alkpone a răspuns:

Nu are nimic pentru ca si ei sunt oameni ca si noi.

| diiidd16 a răspuns:

Este alegerea ta pe cine iubesti! Iubirea nu tine cont de varsta, inaltime, greutate, religie, etc! Numai sa fii sigura ca ai luat alegerea corecta! happy