| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la o intrebare sincer, fara mistouri si fara glume proaste pentru ca am nevoie de ajutorul vostru! Ceva timp in urma, din curiozitate am vrut sa vad cum e un film porno cu homosexuali.Am continuat de cateva ori...pana cand au inceput sa ma excite mai tare cele cu gay decat cele normale(hetero)! Va rog frumos ajutati-ma sa scap de chestia asta, si spuneti-mi daca sunt un homosexual sau nu! P.S. Majoritatea zic ca de ex. o femeie prefera filmele porno cu lesbiene, si totusi e normala! Va rog, e o chestie serioasa!

11 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Homosexual esti atunci cand intretii relatii sexuale cu un tip. Filmul... e o nimica toata, poate fi ca un fetish.

| anonim_4396 explică (pentru Aylee):

Deci chiar daca ma excita atat de tare, tot e in regula?

| HaHalera a răspuns (pentru anonim_4396):

Da totul e in regula! Nu te mai ingrijora atat

| Oana92 a răspuns:

Si daca o sa vezi filme cu imperecherea animalelor o sa te exciti... filmele cu gay, cu tot felul de fantezii excita mai tare si pentru ca sti ca nu prea ai cum sa experimentezi acele senzatii. Parerea mea e ca esti un tip normal. Si daca te-ai excita imediat de cum ai vedea un picior de femeie ai fi un obsedat, nu un barbat normal.

| Miky1 a răspuns:

Poti incerca si partea asta..stii vorba-nu stii pana nu incerci. Apoi vezi ce simti.

| ErikaEri a răspuns:

Pentru fete sunt intr-adevar mai incitante filmele cu lisbiene. nu cred ca ai vreo problema.

| HaHalera a răspuns:

Cum sa fi homosexual? Ai facut asta cu cineva? Da nu, nu esti gayy! Linisteste-te!

| anonim_4396 explică (pentru HaHalera):

N-am facut, evident, ba chiar imi place de o fata, insa sincer, de exemplu nu ma incita daca vad imediat un crac gol, sau un fund gol, cred ca faza asta cu fetele e pe plan sentimental!

| Papadopolina a răspuns:

E ceva normal stai chill..Cum ai zis si tu, pe fete le excita mult mai tare filmele cu lesbiene! Xoxowinking

| Anirock a răspuns:

Nu te mai uita.

| RaZZorxD a răspuns:

Salut,prietenul meu a patit-o la fel, nu, nu esti gay linisteste-te poti sa te uiti in continuare daca dorestiwinking