| Ciupeanu_Andreea_1995 a întrebat:

Hei TPU.
As vrea sa ma ajutati si pe mine. Imi place de un baiat. Il cunosc pe verisorul lui. El i-a spus acelui baiat ca il plac iar baiatul acesta a zambit si s-a inrosit cand a aflat. Si in curtea scolii am observat ca se uita la mine si vine la noi, imi da like pe fb. >a place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Te place garantat! Du-te spune-i ca-ti place de el, sigur o sa vrea sa aveti o relatie! Fata in fata, sau pe facebook, cum vrei, dar e mai bine fata in fata. Succes!

1 răspuns:
| minarose a răspuns:

Draga mea exista posibilitatea ca el sa te placa destul de mult dar eu una iti spun sa nu iti creezi mari sperante pentru ca daca nu va merge vei suferi.Depinde ce fel de persoana esti, daca esti mai indrazneata poate vei avea noroc si va iesi ceva bun