| Alexandra10005 a întrebat:

Hey! E baiat care cred ca ma place, adica mergeam acasa cu un coleg si am trecut pe langa un grup in care erau doi baieti si o fata, un baiat de acolo mi-a zambit si l-a intrebat pe colegul meu "E colega cu tine?" si colegul meu a spus ca da apoi mi-a spus ca ala are nu stiu ce succes la fete si ca sunt norocoasa daca ma place. Intr-o zi eram in curtea scolii si baiatul ala care l-a intrebat pe colegul meu a trecut pe langa mine si cand eu nu ma uitam se uita la mine, iar apoi cand m-am intors el s-a uitat in alta parte. Apoi cand m-am dus spre casa cu colegul meu l-am intrebat cum il cheama pe baiatul ala si el mi-a raspuns ca nu e de mine iar eu l-am intrebat "pai nu ai spus tu ca ala agata fetele?" si el a spus nu agata ala fetele... Nu stiu. Voi ce credeti? De ce nu a vrut sa-mi spuna cum il cheama ca sigur stie?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intreaba o fata cum il cheama pe baiatul respectiv,amicul tau a fost putin gelos si de-asta a refuzat sa-ti spuna cum il cheama pe baiatul respectiv.
Nu inseamna ca te-ar place,dar interesul tau pentru un alt baiat, pur si simplu, l-a deranjat.
Ai inteles?
Asa-s baietii, orgoliosi, nu suporta concurenta.

| mgtow a răspuns:

Nu te baza pe ce zice lumea, tu investigheaza pe cont propriu pentru ca minciuna e mare in ziua de azi - daca ala e fustangiu din 2 miscari te schimba cu alta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Că s-a uitat cineva la tine nu este obligatoriu ceva gen plăcut.
Acela, nu "ala"!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Sephyroth a răspuns:

Si el s-a uitat si eu am intors capul si el a intors capul si el a spus ca nu-i de mine si eu i-am spus ca s-a uitat la mine.