| Pyskiss a întrebat:

Atunci cand o fata se uita la tine inseamna ca te place?adica eram in statie asteptam autobuzul si era o fata care se tot uita la mine. Frumoasa si se tot uita la mine mereu ,cand ma uitam si eu se uita atenta.dupa se intorcea iarasi se uita.si nu m-am gandit sa merg sa povestesc cu ea,dar ea nu e de unde is eu,adica e in alta zona,face naveta dar nu stiu ce clasa,e daca e la liceu,sa nu merg sa aiba vreo 20 ani.Se tot uita mereu,mda si ce sa fac,daca nu o sa o mai vad deloc? vreau sincer sa vb cu ea...ce pot sa fac...as vrea o relatie cu fata aia e draguta, si in plus m-ar ajuta sa scap de amintirile cu fosta, ce ziceti daca o mai vad!funda

8 răspunsuri:
| Enna90 a răspuns:

Daa, se vede ca te place, incearca atunci cand astepti autobuzul sa vorbesti cu ea, e o noua provocare crede-ma!

| Pyskiss explică (pentru Enna90):

Eh...dar e prima oara cand am vazut-o azi... nu stiu daca o sa o mai vadwinking

| vedetamuziciiana a răspuns:

Eu chiar cred in tine! O sa o mai revezi, iti garantez asta! dar mai intai, asigurate ca este o fata de caracter si buna la suflet...nu conteaza ca este frumoasa,conteaza sa fie frumoasa pe dinauntru!winking Si trebuie sa fi sigur ca nu este o pitipoanca deaea increzuta.Ce conteaza e ca o sa-ti zic ceva de spus pentru ea. Poftim:
- Buna! Ce mai faci? sti te-am mai vazut pe aicea si as vrea sa stiu cateva lucruri despre tine. La ce scoala sau liceu esti? unde stai? cati ani ai? ai fi interesata de mine,pentru ca eu te cred chiar dragutica.
Si poate ea iti raspunde :
- Stau la puncte puncte, am puncte puncte ani, merg la liceul puncte puncte si (da, as fi interesata de tine) sau (nu, nu as fi interesata de tine.
Intelegi? sper ca te-am ajutat! pup kiss kiss love struck love struck

| vedetamuziciiana a răspuns:

Deci cum ti-se pare ideea mea? sad crying te rog, FUNDA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te bagi in seama cu ea daca e sa o mai revezi. Pana la urma nu ai nimic de pierdut. Poti incepe cu un buna, apoi ii spui ca ai vazut-o de mai multe ori asteptand in statie, ce masina asteapta, daca locuieste departe etc etc si la final cere-i un numar de telefon...totul vine de la sine

| Pyskiss explică (pentru anonim_4396):

Aham...dar faza e ca doar azi am vazut-o prima data in statie.Si nu stiu daca o sa o mai revad...

| gabby269 a răspuns:

Doar pentru ca se uita la tine nu inseamna ca te place,mai ales ca ai vazut-o pentru prima data,si eu ma uit la oameni,la baieti.dar asta nu inseamna neaparat ca imi place,poate se gandea la ceva si se uita in directia ta,sau te analiza? se uita la fata,corp,etc? oricum ar fi,daca iti place si daca te mai vezi cu ea, intra in vorba, ce ai de pierdut? bafta happy

| Pyskiss explică (pentru gabby269):

Inteleg cand ma analiezaza o persoana.Dar timp de 20 min. in statie ea se uita nonstop la mine...Cand am urcat in bus. s-a uitat la mine ...nonstop