| cristinicabossandboss a întrebat:

Hei TPU... Baiatul de care imi place s-a suparat pe mine si nu vrea sa ma ierte... Imi puteti spune si mie cum as putea sa fac sa ma ierte?
Ps. e suparat ca am stat cu o prietena

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Da ce, nu mai ai voie sa stai cu fetele? Ca dupa username, imi dau seama ca si tu esti fata. Spune-i ca e un idiot si ca nu e stapan pe viata ta tongue
O sa-i treaca, doar nu i-ai dat in cap.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

N-ai ce sa-i faci. E o prostie sa se supere din atata lucru. Inseamna ca el vrea sa-l intrebi inainte daca ai voie sa iesi sau sa vorbesti cu altcineva?laughing)

| corbulalbrosu a răspuns:

L-ai neglijat si el s-a simtit ofensat.Ai ranit orgoliul lui de "barbat" si pentru a-l imbuna va fi nevoie sa te scuzi cumva sau chiar sa-i ceri iertare. Ai putea sa-i promiti ca alta data nu se va mai intampla. Sunt convins ca totul este de fapt o neintelegere minora si va rezolva printr-o imbratisare si cateva sarutari.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i o prajitura dubla!

| SkyPilot a răspuns:

Baiatul este exagerat. Daca te rogi acum de el sa te ierte, va deveni din ce in ce mai tiranic si nu vei mai putea sufla fara acordul lui. Lasa-l sa stea suparat, ai dreptul la prietenele tate.

| drogh a răspuns:

1,Nu ai formulat deloc bine P.S-ul pentru că dai de înţeles că te-ar considera cu altă orientare(spre fete).
2.Nu am înţeles deloc care a fost motivul pentru care s-a supărat. Ai avut o întâlnire cu el şi ai ratat-o din cauza unei prietene? Trebuia să fii mai explicită şi să dai mai multe detalii dacă doreai ajutor!
3.Supărarea băiatului mi se pare că vine dintr-o banalitate şi este un lucru copilresc ce nu poate să dureze cine ştie cât. Poate poimâine deja a uitat tot. Chiar dacă nu sunt în ton cu situaţia, cere-ţi scuze faţă de el.