| mihaela0205 a întrebat:

Buna astazi am fost la o prietena si baiatul de care imi place a trecut pe acolo si eu m-am ascuns...Si el s-a suparat pe mine...cum sa fac sa ma ierte? am nevoie urgent de sfaturi.please

Răspuns Câştigător
| anOnimăăăă a răspuns:

Este evident ca el vroia sa vorbeasca cu tine si l`ai dezamagit oarecum prin gestul tau.Solutia ar fi sa il cauti tu, sa il bagi tu in seama cand va intalniti, sa fii putin mai indrazneata, asta daca iti pasa daca nu poti sa continui cu acelasi comportament fata de el. Mult succes!happy

1 răspuns:
| mihaela0205 explică:

Nu mai e nevoie... m-a iertat deja big grinbig grin