| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

baiatul pe care il plac, si ma place (nu suntem impreuna) e mai mic cu 3 cm decat mine. nu am discutat prea mult pe aceasta tema dar pe el nu pare sa il deranjeze. ce parere aveti?

17 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu conteaza nici varsta nici inatime.Bine,in cazul tau, ca deja daca are peste 5 cm sunt vizibili si arata penibil, sa te apleci tu la el rolling on the floor am vazut pe strada si crede-ma e oribil.E diferenta nesemnificativa. Daca era mare, sau el de 1.90 si tu 1.50-60 era altceva da 3 cm...

| foxsilver a răspuns:

Unitatea de masura pentru iubire este SUFLETUL, nu centimetrul!

| AvEnGeR6532 a răspuns:

Eu zic ca atata timp cat iubesti nu conteaza nici inaltimea nici varsta

| GirlLăvHell a răspuns:

Dragostea n-are varsta, greutate sau inaltimehee hee

| h3r a răspuns:

Bine că n-au fost 3mm...
Nici nu are rost să discutați.
Acceptă-l așa cum e, mai ales că cei 3 cm nu iasă în evidență.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru h3r):

Te scuzam, dar se zice "nu iese", nu,"nu iasa"

| h3r a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Dar chiar nu am nevoie să mă scuze cineva care nu e cu nimic mai bun!
Ai tu vreo problemă că am scris pe acest site "iasă"?!
Vorbesc cum vreau și scriu cum vreau! N-ai tu grijă de accentul meu! Preocupă-te pentru ale tale.

| Oana92 a răspuns:

Ce parere poate sa aiba cineva despre asa ceva? Bine ca altceva nu ati avut de facut decat sa va masurati...

Răspuns utilizator avertizat
| Șurubelniță a răspuns:

Pe el poate ca nu-l deranjeaza, dar pe tine da. Iti e teama ca o sa rada lumea de voi din cauza ca esti mai inalta decat el.
Daca chiar il placi, nu asculta de gurile rele...
Oricum, intotdeauna o sa existe persoane pro si contra relatiilor tale. Daca o sa dai importanta parerilor, atunci nu o sa poti avea parte de vreo relatie serioasa prea curand. Daca crezi ca poti face fata, sa fii indiferenta si sa nu bagi in seama criticile sau mistourile, atunci bravo, te felicit!
In plus, tu il placi pentru persoana care este, nu pentru fizic, asa-i?
Da-i incolo de centrimetri!

| 26Geo a răspuns:

Pe el clar nu-l deranjeaza, dar pe tine da. Daca tu crezi ca asta e o problema, trebuie sa ii spui.Nu cred ca ar trebui sa te deranjeze si pe tine chestia asta, plus ca veti mai creste si la final s-ar putea sa fie mai inalt ca tine cu 3 cm.Bafta

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Dai niste tocuri.

| kristi1 a răspuns:

Mare treaba ca esti cu 3 cm mai inalta
Daca era cu 30cm atunci trebuia sa te mai gindesti

| Anonim31189 a răspuns:

Doamne,tu l-ai si masurat!
Dmnee fereste!

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru Anonim31189):

Nu l.am masurat laughing) asta er fi stupid laughing l.am intrebatceianltimeare. atata tot laughing))))))))))