| Swal a întrebat:

Presupun ca s-a mai
discutat pe tema aceasta.
Voi ce parere aveti de SatanaPC?
Va place? Nu va place? (de ce,
argumentati-va raspunsul).
Cel mai realist si obiectiv raspuns
primeste funda. :3

5 răspunsuri:
| Alexandru009009 a răspuns:

Nu imi place, chiar daca majoritatea copiilor sunt innebuniti dupa chestia asta.Sunt foarte exasperanti atunci cand folosesc replicile alea din Satana si ei nu inteleg ca de fapt ei se retrag de la educatia parinteasca, care i-a invatat sa il iubeasca pe Dumnezeu nu pe Satana.Ei nici macar nu isi dau seama ca doar atunci cand rostesc "Satana" si sunt fericiti, inseamna ca sunt in mana diavoluluiwinking.Un raspuns realist & obiectiv

| Swal explică (pentru Alexandru009009):

Este un raspuns cat se poate de subiectiv. Daca tu crezi in fortele divine si ai fost crescuta in acest mod asta nu inseamna ca e neaparat bine.

| RoseAndBiia a răspuns:

E adorabil

| mgolea37 a răspuns:

Foarte tarilaughing)

| LexusBianca a răspuns:

Foarte tare. Imi place ce face Codrin. Pe langa injuraturile pe care le spune mai tot timpul si din cauza carora este mereu un subiect de discutie, chiar face o treaba foarte buna. Multi spun ca afecteaza mintile copiilor de 7-8 ani. Care e vina lui ca parintii lor ii uita in fata calculatorului? Daca nu iti place, nu te uita. Simplu, nu? big grin