| DiddyLoveBiscuits a întrebat:

Bun..Incep laughing Nu stiu ce sa cred..Imi place un baiat de doi ani..Nu vorbesc cu el..Imi este rusine si sa-l salut. Cand trec pe langa el se uita la mine si eu la el..si dupa ce trece de mine se uita in spate(dupa mine ) si incepe sa zambeasca..anul trecut A aflat ca imi place de el.i-a spus o prietena si el a zis ca si lui ii place dar acum nu stiu ce sa cred, Sunt prietena foarte buna cu verisoara lui si ea l-a intrebat daca ma place si a zis ca nu.iar a 2 zi.o intreba pe verisoara lui de mine..Nu stiu ce sa ffac. daca mi-e rusine sa-l si salut..mereu plang ..il iubesc foarte mult..este ceva special.Voi ce credeti? Fundaa :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu e nimic special. E un amestec de rusine si putina... prostie. Eu am inteles ca de doi ani dureaza povestea. Dupa atata timp, el nu te saluta cand va intalniti intamplator?

| Eleenaa a răspuns:

Buna! Nu ai de ce sa iti fie rusine sa-l saluti, nu te va manca. Nu fi timida, daca zici ca il placi, chiar si iubesti si sti ca si el incearca sa vorbesti cu el si sa ii spui ceea ce simti fata in fata nu prin intermediul altor persoane, asa ii vei putea vedea reactia, si e mult mai bine. Nu trebuie sa plangi, doar sa incerci sa fii tu cu el. Bafta multa si sper ca te'am ajutat. Funda?:*

| annamya a răspuns:

Doi ani? Stie de existenta ta deci poti sa il saluti! Un simplu "buna" nu cred ca strica! Daca esti prietena cu verisoara lui, fa rost de id-ul lui si incearca sa vb cu el pe mess, poaate ti-e mai usor daca nu il vezi si auzi!happy Muuult succes! Sper ca te-am ajutaat macar putin!