| Nimenisinicaieri a întrebat:

Hei TPU, cand fac s.x ejaculez foarte repede... Oare daca iau pastile de la sexshop pentru intarzierea ejacularii m-ar ajuta?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea actelor sexual intretinute la un moment dat, este in raport direct proportional atat cu valoarea/nivelul experientei sexuale dobandite si insusite in decursul timpului si in plus este influentata de asemenea in mare masura si de numarul actelor sexuale si frecventa cu care sunt intretinute. Odata cu trecerea anilor si daca vei si avea o partenera de sex stabila, cu care sa intretii contacte sexuale cat mai des si mai multe, vei dobandi experienta sexuala necesara ca sa fii in stare sa-ti controlezi, coordonezi si sa retii ejacularea dupa vointa si dorinta ta pana in momentul in care partenera de sex va fi pe deplin satisfacuta. Multa sanatate!

| aumih16 a răspuns:

Nu! dar ajuta penisul sa creasca! asa incat! cand vei avea parte de sex! vei face cu siguranta fericit orice femeie fata ma rog! asta-i atuul secretul unui barbat baiat! sa o aiba mare! dar asta e doar parerea mea! stiu! dar asta merge doar la pipite de astea! care nu gandesc! etc! la o femeie fata obisnuita mai greu! o convingi! majoritatea asa zic spun ce mare o ai! etc! oricum inteleg ca fetele femeile le plac penisul! de ce! ca il iubesc! e exact ca la partener! daca il plac pe el! asa e treaba si cu penisul! mi se pare corect! o femeie fata nu o suge linge degeaba asa! are motivele ei sa o faca! eu am specificat doar un motiv! sunt mai multe intr-adevar!

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu cred

| Frumusica69 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun dar ai putea sa incerci. Stiu eu un sex shop foarte bun care este discret la livrare si in plus de asta mai are si preturi accesibile: https://kupoane.ro/store/erotic24/.