| alinflorin a întrebat:

Vreau si eu sa stiu o firma de pastile pentru intarzierea ejacularii. dar sa fie bune, cineva care a probat acele pastile, de preferat din farmacie nu dupa net.multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre lasa pastilele de genul. Niciuna nu iti face bine la sanatate. Vrei neaparat o solutie foloseste Durex Performa. Contine inauntru o substanta (un felde anestezic usor) care intarzaie ejacularea.

| Prochill a răspuns:

Fratioare,Du-te in Petrom-uri si cere fiole de intarzierea ejaculari, bei 1 de aia si **** 24 de ore, iti mareste si penisul til ingroasa si dabea iti poti da drumu. Funda?