| PytycMic a întrebat:

Hei TPU,ce faceti,imi place de un baiat,este mai tupeist,deci hai sa va povestesc,vineri am fost cu o prietena la el si era si un prieten cu el cu care era prietena mea,si nu stiu cum am adus vorba de fostul meu prieten si s-a suparat,l-am impacat si ne-am jucat,apoi am cazut amandoi in tufis,si a inceput sa rada,sambata am fost din nou la ei tot cu prietena mea,si din nou m-a bagat in tufis,dar ne-am cam luvit,si i-a intrat un spin in cap,i l-am scos si aveam o bluza rosie pe mine si i-am dat-o sa se strerga ca na era rosu cu rosu,apoi eu m-am suparat ca am cazut in tufis si m-am dus la alta scara,iar el a venit sa ma impace,si tot zicea daca m-am suparat,si m-a pupat! Deci ce sa cred, ca ma place sau nu? Funda cu siguranta!

Răspuns Câştigător
| Piticoot18 a răspuns:

II esti simpatica, nu e neaparat sa te iubeasca daca a facut asta.O sa-ti zica mai tarziu daca te place sau nu..pana la iubire mai astepti big grin

4 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Daa te place laughing) ce mai astepti? Du-te pe el acum cand e "cald". E clar laughing) star