| IoNuTzU2013 a întrebat:

Sper sa aveti rabdare sa cititi :

Eu am venit nou in clasa anul acesta (2012-2013) si chiar in prima saptamana m-am combinat cu o fata (Bea) si am stat cu aceasta 2 saptamani dupa care apoi m-am uitat dupa alta fata mult mai frumoasa.
Prietena mea (Dana) pe care o plac foarte mult (si cred ca si ea ma place), acum cateva luni a avut probleme cu iubitul ei (Tudor) si mai aveau putin si se desparteau, eu am incercat s-o ajut sa se impace si asa sau impacat! Ei bine dupa aceea am regretat foarte mult si
am decis sa ramam doar prieten cu ea. Acum 2 zile ei s-au certat din nou si atunci am profitat de aceasta sansa si fiind my bff am rugato sa nu se mai impace cu el pentru. mine. Ei bine am jucat a doua zi adevar si provocare si aceasta a fost intrebara daca mai vrea sa se impace cu el, ea a raspuns "nu" si atunci normal ca mam bucurat, ei bine apoi Tudor a fost pus sa se pupe cu cineva din clasa iar acesta a vrut cu ea,si atunci s-au pupat si normal ca am murit de oftica happy, ei bine in noaptea aceea am vorbit cu ea si mi-a spus:
"Astazi trebuia sa merg la o fata cu Tudor si nu m-am dus,am fost cu niste prietene la McDonald's "
Spre seara acesta i-a spus ca vroia sa se impace cu ea la aceea fata acasa, ei bine eu cu ea am zis ca asa a fost sa fie.
Apoi nu stiu din ce subiect am intrebat-o "Daca eu nu ti-as fi spus sa nu te impaci cu el te-ai mai fi impacat cu el? aceasta mi-a raspuns ca poate ca ar fi spus da. Atunci am presupus ca numai eu am fost de vina (daca da va rog raspundeti).
Acum eu cu ea tot prieteni suntem si nu stiu ce sa fac, sa o ajut sa se impace sau sa o tin pentru. mine? Ei bine va multumesc ca mi-ati ascultat povestea!
Va rog raspunsuri sincere (ce ati face voi) dau funda!

Răspuns Câştigător
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, si eu sunt ca tine, numai pentru mine, intreab-o daca ii place de tine, incearca s-o faci sa uite de ala. fa-o sa te iubeasca cu incetu, invit-o la un suc, la o prajitura, vezii tu, cucrestio cum stii tu mai bine, daca se impaca iar dupa iar se cearta si o sa o tine asa. priceci, cucerestio

| IoNuTzU2013 explică (pentru AndreiPiticu99):

Chiar am invitato si mersi de raspuns

| AndreiPiticu99 a răspuns (pentru IoNuTzU2013):

Cu placere

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic s-o întrebi dacă te place, dacă da, atunci propune-i să fiţi împreună şi gata.